Prasidėjo rajono futbolo pirmenybės

2019 08 15

Prasidėjo dar vienos Rokiškio futbolo pirmenybės 7 prieš 7. Šį sykį startuoja 5 komandos. Praėjusių metų čempionai "Sena šaika", prizininkai SK Entuziastai ir tradiciškai Juodupė. "Mėgėjai" pakeitė pavadinimą į "Gnomas". Taip ir nesugebėjo susiorganizuoti Senjorai. Nedalyvauja ir FC Tornado, nes jaunimas išsiblaškė kas kur. Vietoj jų naujas pavadinimas FK Dubleriai.

SK Entuziastai - Gnomas 5-2. Po pirmo kėlinio 1-1. Antrame SK Entuziastai įrodė savo pranašumą.

Įvarčius pelnė:

M. Kartenis -2, S. Auškalnis - 2, T. Trumpa -1 visi SK Entuziastai

S. Aleksiejus, S. Limontas abu "Gnomas"

Įspėti: M. Baltušis, T. Trumpa abu SK Entuziastai

SK Entuziastai - FK Dubleriai 2-2. Pirmos varžybos su intriga. Dubleriai daugiau kontroliavo kamuolį, o SK Entuziastai labai sėkmingai kontratakavo. Antro kėlinio viduryje Entuziastai buvo priekyje 2-0, tačiau persvaros neišsaugojo ir paskutinę minutę prasileido išlyginamąjį įvartį.

Įvarčius pelnė: A. Tupalskis -2, SK Entuziastai

M. Veikšys - 2, FK Dubleriai

Įspėti: M. Baltušis ir K. Buitvydas abu SK Entuziastai

G. Bulavas - FK Dubleriai

FK Dubleriai - Gnomas 8-2

Įvarčius pelnė: G.Kačerauskas - 4, D. Janušonis - 3, L. puriuškis -1 visi FK Dubleriai