Nesėkmė varžybose su Kupiškiu

2011 02 13

Po neblogai sukovotų varžybų Utenoje buvo galima tikėtis gero rezultato varžybose su "Narjanta". Deja, bet viltys gerokai prasilenkė su realybe. Tradiciškai blogai sužaidėm varžybų pradžią ir visai prastai pirmą kėlinį. Yra dalykai kurie gerokai erzina. Pastoviai vėluojam susirinkti į varžybas namuose. Dėl to apšilimą tenka daryti bet kaip. Atrodo smulkmena, tačiau iš smulkmenų viskas ir susideda. Prieš varžybas sutarėm kaip keisimės, varžyboms prasidėjus gaunasi suirutė Gedvė kažkodėl išeina žaisti į priekį, Mantas visai negauna laiko, iš kažkur atsiradęs Meistras puola į aikštę. Viso šio chaoso pasekmė 1-5 po pirmo kėlinio. Vėl visi galvojom tik apie savo asmeninius interesus, o dė to nukenčia komanda.

Antram kėlinyje žaidimą pavyksta sustyguoti, pradedam vytis varžovus, tačiau ir jie nesnaudžia. Čia išryškėja dar viena problema nemokam pralaimėti garbingai. Aikštėje prasideda kažkokie neaiškūs susistumdymai nejaugi ir vėl grįžtam į "aborigenų" laikus. Pralaimėjom šiuo metu gal ne visa galva, bet geresniai komandai. Jei Meistras klausia, o ką aš blogo padariau per rungtynes?Tai noriu, kad kiekvienas paklaustų savęs o ką gero aš daviau komandai per šias rungtynes? Galutinis rezultatas 4-7 mūsų nenaudai.