Rokiškio FK tęsia nepralaimėtų mačų seriją.

2011 05 21

Šiandien Rokiškio futbolo klubo komanda žaidė Utenos apskrities II turo rungtynes su Visagino FK "Evikonu". Varžybos pasibaigė lygiosiomis 0-0. Taigi įskaitant 3 paskutines praėjusio sezono varžybas ir dvi šio gaunasi 5 nepralaimėtų varžybų serija. Prisimenant, kad visos šios varžybos žaistos išvykoje panašu, kad mes ir vėl tampame išvykų komanda.

Šį sykį į varžybas susirinkome prastai. Ant keitimo turėjom tik 3 žmones vieną iš jų vartininką. Jeigu klubo vadovui tenka mautis bucus matyt iš tikrųjų ne kas. Aišku kiekvienas turi savų priežasčių, tačiau pateisinti galiu tik tuos kurie dirba visi kiti nemoka planuoti savo laiko. Tikėkimės kitose varžybose bus geriau. Taigi iš esmės 11 žmonių teko visas krūvis.

Varžybos laukė sudėtingos "Evikonas" gera komanda prieš du metus laimėjusi šias pirmenybes, o pernai užėmusi antrą vietą. Pirmas 15 minučių vyko žvalgyba. Turėjom šansą įsiveržti į priekį tačiau Giedriui nepavyko pergudrauti varžovų vartininko. Po to sekė keli pavojingi varžovų išpuoliai. Pirmu atvėju Kalomba atmušė kamuolį jau gulėdamas ant vartų linijos, antru atvėju išgelbėjo Kučiukas suspėjęs aštrų perdavimą nukreipti į kampinį. Kėlinio pabaigoje vėl turėjom šansą, tačiau Džordžas iš arti pataikė į vartininką.

Antrame kėlinyje varžovų atakos pasidarė dar pavojingesnės, darbavomės visi Kalomba vartuose, kiti besigindami savoje aikštės pusėje. Praktiškai pavojingų momentų prie varžovų vartų neturėjom. Tuo tarpu varžovai švaistė progas. Tai jiems nepasisekdavo smūgiuoti, tai smūgiuodavo netaikliai, tai gerai sužaisdavo Kalomba. Šiaip ne taip datraukėm iki varžybų galo ir per vargus iškovojom tašką, o varžovai ko gero prarado. Šioms varžyboms teisėjavo Artūras iš Ukmergės, teisėjams jokių priekaištų.

Kadangi mano vertinimai dėl šios dienos varžybų gavosi labai subjektyvūs, tai vardan komandinės dvasios juos panaikinu. Ar vertą tą daryti toliau spręsim visi.

Tomo neišleidom į aikštę, bet ačiū jam, kad vyko į varžybas.

Antradienį važiuojam į Vilnių planuojam išvykti tarp 15.30 ir 16.00 val.