Pagaliau

2012 09 09

Pagaliau Rokiškio FK įveikė FSK Anykščiai komandą.

Mūsų nelaimėtų varžybų prieš Anykščių futbolininkus istorija pasibaigė šį šeštadienį. Per tarpusavio dvikovas nuo 2009 m. mums buvo pavykę pasiekti dvi lygiąsias. Kitus sykius pralaimėjome tame tarpe buvo ir skaudžių nesėkmių 0-6 ir 0-4 2010 m.

Šeštadienio varžyboms mūsų sudėtis vėl gerokai keitėsi. Penktadienį grįždami iš Vilniaus parsivežėme Tomą jam šį sykį teko ginti mūsų vartus, pirmą sykį šiame sezone. Iš Panevėžio atvyko tik du "legionieriai" Aure ir Dainius. Kiek netikėtai prieš varžybas pasijungė Saška, na ir pagaliau šiais metais "debiutavo" Andrius. Iki varžybų pradžios likus pusvalandžiui turėjom 5 žmones varžybų metu viso 14.

Varžyboms vadovauti pradėjo tik du arbitrai vėl gi pirmą sykį UAFA pirmenybių istorijoje. Nuo antro kėlinio teisėjų jau buvo 3 atvažiavo į pagalbą mūsiškis Genadijus. Varžybas aktyviau pradėjo svečiai jie gan greitai okupavo mūsų aikštės pusę. Jų taktika buvo gana paprasta priekyje ieškoti Mariaus Valančiūno arba smūgiuoti iš toli. Įtampa prie mūsų vartų augo, mums tuo tarpu nesisekė palaikyti kamuolį atitraukti žaidimo nuo savų vartų. Įpusėjus kėliniui kai jau atrodė, kad žaidimas išsilygino varžovai smeigė įvartį. Skersą perdavimą iš dešiniojo atakos krašto galva "uždarė" tas pats Marius. Pelnę įvartį varžovai apsiramino tuo netrukus pasinaudojome mes. Iš pradžių po baudos smūgio Andrius pataiko į skersinį. Keliam keletą kampinių. Vienos atakos metu kamuolys atsiduria pas mūsų Marių varžovų baudos aikštelėje jis šiaip taip jį perduoda komandos kapitonui ir po akimirkos rezultatas tampa lygus. Gedvė tokius saldainius išnaudoja.  Dar po kelių akimirkų gaunam teisę mušti baudinį. prie kamuolio prieina Meistriukas. Žiūrovai svarsto ar damuš kamuolį iki baudos aikštelės ar ne. Meistro perdavimas atitenka Gedvei, kuris vienu lietimu kamuolį susistabdo, o kitu smūgiu per save siunčia jį į varžovų vartų kampą. Fantastika, ko gero gražiausias įvartis per visą mūsų klubo istoriją. Iki kėlinio pabaigos niekas nepasikeičia.

Antrame kėlinyje varžovai darė viską, kad išlygintų ir persvertų rezultatą, mes siekėme jį išsaugoti tokį, bei progai pasitaikius kontratakuoti. Laikas ėjo, o rezultatas nesikeitė patyrusi svečių komanda ėmė nervintis ir žaisti ne visai garbingai. nors iniciatyva priklausė svečiams realesnes progas turėjome mes. dviejų gerų šansų neišnaudojo Andriu. Iš pradžių jo solinį reidą link varžovų vartų tik vargais negalais nutraukė varžovų vartininkas. Po kampinio Andriaus smūgis galva pralėkė visai šalia vartų. Mariaus prasiveržimas į varžovų baudos aikštelę irgi galėjo baigtis įvarčiu, bet pritrūko tikslumo. Tuo tarpu visas varžovų pastangas nutraukė mūsų gynyba ir vartininkas. Ir visgi varžovai turėjo savo šansą, tačiau nesugebėjo juo pasinaudoti jau besibaigiant varžyboms. Finalinis Stasio švilpukas užfiksavo sunkią ir pelnytą mūsų pergalę. Ačiū už ją visiems dalyvavusiems gaila, kad šią pergalę matė nedidelis būrys žiūrovų.