Senjorų futbolo turnyras Rokiškyje

2012 09 24

Rugsėjo 23 d. Rokiškio KKSC stadione vyko senjorų futbolo turnyras skirtas Rokiškio miesto 513 gimtadieniui. Į varžybas susirinko tik trys komandos: šeimininkai Rokiškio FK senjorai, Kupiškio "Narjantos" senjorai ir svečiai iš Daugpilio "SZMA" senjorai. Paskutiniu momentu atsisakė atvykti Zarasų, Utenos ir Molėtų senjorų komandos. Taigi turnyras buvo tarptautinis, tačiau labai jau draugiškas. Po trumpo atidarymo prasidėjo varžybos. Iš pradžių jėgas išbandė Rokiškio ir Kupiškio senjorai. Kaip dažnai atsitinka atkakli tarpusavio dvikova pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. Sekančiose varžybose kupiškėnai išbandė jėgas su Latvijos atstovais. Daugpilio komandai pavyko įsiveržti į priekį pirmo kėlinio viduryje. Kupiškėnai po virtuoziško Ričiardo Puntuzo žaidimo rezultatą išlygino. Antrame kėlinyje kupiškėnų jėgos išseko tuo pasinaudoję Daugpilio žaidėjai išplėšė pergalę rezultatu 2-1. Paskutinėse varžybose sprendėsi kuri komanda Rokiškio ar Daugpilio taps turnyro nugalėtoja. Rokiškiui buvo būtina pergalė. Sužaidus apie 10 pirmo kėlinio minučių po taiklių L. Navicko ir G. Sirvydžio smūgių šeimininkai pirmavo 2-0. Iki pat varžybų pabaigos atrodė, kad šeimininkams pavyks lengvai išsaugoti pranašumą, tačiau su tuo nesutiko svečių žaidėjai. Likus žaisti 3 minutes Daugpilis sušvelnino rezultatą, mažą to sekančios atakos metu į Rokiškio senjorų vartus buvo paskirtas 9 metrų baudinys. Turnyro nugalėtojas priklausė nuo šio smūgio. Šeimininkų laimei Daugpilio komandos žaidėjas nepataikė į vartus. Finalinis Stasio švilpukas užfiksavo sunkią šeimininkų pergalę rezultatu 2-1. galutinė rikiuotė:

1. Rokiškis 4 t.

2. Daugpilis 3 t.

3. Kupiškis 1t.

Geriausias turnyro žaidėjas Raimondas Vilkickis Rokiškio FK senjorai.

Po komandų apdovanojimo vyko smagi vakaronė. Antrasis futbolo turnyras skirtas Rokiškio miesto gimtadieniui pasibaigė lauksim naujų susitikimų futbolo aikštėje.